Şirketler

JAVSU

2003 yılından bu yana ambalajlı su sektöründe faaliyet göstermektedir.

“Javsu” Jandarma Asayiş Vakfını Destekleme A.Ş. kuruluşu olup gelirlerinin tamamını vakfa aktarmaktadır.Kızılcahamam’da yaklaşık 8327m² alana sahip tesislerinde, el değmeden hijyenik bir ortamda su ürünlerinin üretimini yapan ve desteklenmiş lojistik ağı ile hedefleri doğrultusunda ürün ve tesis yatırımlarını sürekli geliştirerek ülke genelinde tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir.Ayrıca Osmaniye-Bahçe’ de “JAVSU –BAHÇE” markası ile üretim/satış yapılmaktadır.

JVGIDA

Tanınmış markalarla kurumsal ilişkiler kurmak suretiyle ihtiyaçların ekonomik ve yüksek standartlarda giderilmesi sağlanacaktır.

Kantin Başkanlıkları, Askeri Gazino ve Soyal Tesis Müdürlükleri alımları ile Kamu İhale Kanununa tabi doğrudan temin alımlarında yapılacak piyasa araştırmalarında, rekabet yaratarak, kaliteli ürünleri daha ucuza temin edilmesine katkı sağlamaktadır. 

JAVPET

Javpet Güvercinlik Akaryakıt İstasyonu 2004 tarihinde hizmete girmiştir.

Güvercinlik Eşref Bitlis Kışlası bitişiğinde kurulan, içerisinde zengin menüsü ve doğal ortamı ile Ankara’ nın tercih edilen mekanları arasına giren saklı bahçesi bulunan, prensip olarak ahlaki kuralları ve genel insani davranışları göz ardı etmeyerek müşteri memnuniyetine, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği kurallarına verdiği önem ile sektöründe güvenilir bir istasyon haline gelmiştir.

JVAIR

Havacılık sektörünün her türlü ihtiyacı için çözüm ortağınız.

Havacılık, hava ulaştırması ve hava haberleşmesi sektörlerinde alt yapı yatırımları yaparak sektöründe en iyi olma yolunda olan JVAİR

JAVDESTUR

Organizasyon, biletleme ve turizmin diğer koları

Sektörde yıllardır faaliyet gösteren büyük seyahat acenteleri karşısında hizmet vermeye başlayan ve uygun, güvenilir, saygın ve çözüm odaklı hizmet prensibini kendine ilke edinmiş olarak, daha kaliteli ve ekonomik hizmet verme kararlılığında olan JAVDESTUR.

JAVTEKS

Taktik ve askeri amaçlı tekstil ürünlerinin güvenilen markası

Marka olarak bilinilirliği yüksek, piyasada tanınan ürünleri kalite ve fiyat dengesi içinde öncelikle Jandarma Genel Komutanlığı yönetmelik ve yönergelerine uygun olarak birlik askeri malzeme ihtiyaçlarının teminini sağlamaktadır.

JAVTECH

Her türlü yazılım ve donanım ihtiyaçlarınız için teknoloji

Kamu ve özel sektöre özelleştirilmiş bilişim, teknoloji alanında çözüm ve hizmetleri, bilişim teknolojileri proje çözümleri, insan kaynakları planlaması, bilişim teknolojileri altyapı çözümleri ve iyileştirme çalışmaları ve hazır yazılım çözümlerini en faydalı şekilde optimum fiyat/performans oranı ile hizmet vermeyi amaç edinmiş olan JAVTECH.

Scroll to Top
Enable Notifications OK No thanks